צימרים

צימרים יוקרתיים למשפחות

משפחות רבות מחפשות להנות מחופשות בקיץ ובחורף. לא תמיד יש את האפשרות ללכת לבית מלון ולפעמים פשוט רוצים חופשה מסוג אחר. צימרים יוקרתיים למשפחות הם אפשרות מצוינת, במחיר נמוך יותר. משפחות יכולות בקיץ לצאת לחופשה מצוינת עם המון אטרקציות למשך מספר ימים.

איך מתארגנים לחופשה בצימר עם ילדים?

ארגון לחופשה של צימרים יוקרתיים למשפחות מצריכה ארגון רחב של ההורים לפני ההגעה לצימר. עליהם להכין מזוודה אחת להורים ומזוודה לילדים. נהוג להכין במזוודות סט בגדים לכל יום ועוד שניים עד שלוש סטים להחלפה. כמו כן, יש להכניס בגד ים, נעלי בית, נעלי יציאה ונעלי הליכה. אם יש לכם ילדים קטנים ויש בריכה במקום, אל תשכחו להביא להם גלגל ומצופים שישמרו על בטיחותם.

איך מתארגנים על אוכל בצימר?

בצימרים, אין הגשת ארוחות ואין חדר אוכל. חלק מהצימרים מציעים ארוחת בוקר סמלית או לחילופין, ארוחת בוקר מפנקת, אך הציפיה הכללית שתדאגו לאוכל עבורכם עבור שאר היום. אחת האפשרויות היא לבצע קניות בסופר, בדיוק כמו שאתם עושים כאשר אתם נמצאים בבית ופשוט לבשל בצימר המאובזר במטבח.

אפשרות נוספת היא לחפש קייטרינג באזור וממנו לרכוש ארוחות שאותם תניחו במקרר. כמו כן, בחלק מהצימרים תמצאו עמדת מנגל ותוכלו לרכוש בשר ולהנות מעל האש. כמו אתם מבינים, מבחינת אוכל כל האפשרויות פתוחות בפניכם. אתם יכולים לבשל כמעט כל מה שבא לכם.

מה עושים כל היום בצימרים?

כשהולכים לצימר, ניתן להישאר בצימר עצמו ולהנות ממה שהוא מציע או לחילופין, לצאת עם הילדים למגוון רחב של אטרקציות. גם אזור הצפון וגם אזור הדרום מלאים באטרקציות מגניבות שניתן לעשות. בניהן: טיולי טרקטורונים, טיולי קיאקים, טיולי ג'יפים, מסלולי טיול בנחלים עם מפלים. מגוון האפשרויות הוא רחב ואפשר לקחת את הילדים ולהנות מחופשה אמיתית שיש בה כל מהכל. לא משנה אן מדובר בחורף או קיץ, לכל עונה יש את האטרקציות המתאימות לה. שווה לברר לפני שאתם מגיעים על האטרקציות השונות ולתכנן את הימים שלכם באזור. בצורה כזו תצליחו לעשות הרבה יותר מהרגיל.

האם כמה משפחות יכולות ללכת לצימר אחד?

כשנוסעים לצימרים מספר משפחות, כדאי לסגור קומפלקס של צימרים. למעשה מדובר במספר חדרים עם דלת נפרדת ומפתח נפרד שמאפשרים לכם חופשה נהדרת עם מספר משפחות יחד. בכל ערב תלכו לישון בנפרד, אך את הארוחות וגם את הטיולים והאטרקציות תוכלו לעשות יחד. זו יכולה להיות חופשה נהדרת גם בקיץ וגם בחורף.

לסיכום, אם אתם מחפשים חופשה קצת שונה, לא בבית מלון, משהו יותר רגוע שיותר קרוב לטבע, צימרים יוקרתיים למשפחות הם בהחלט אפשרות מצוינת. מהרו לסגור בהם חופשה, כי הם פשוט מתמלאים מאוד מאוד מהר. הביקוש בעונות השיא ממש גבוה ולכן כדאי לסגור מהר.

השאר תגובה